Pielęgniarka/pielęgniarz

Szpital Powiatowy im. Matki Teresy z Kalkuty

Ustroń
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista

Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis
Poniżej ogłoszenie:

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka /Pielęgniarz - punkt szczepień
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie

Ogólny zakres obowiązków:
  • wykonywanie szczepień,
  • zamawianie preparatów i prowadzenie gospodarki magazynowej
  • nadzór nad harmonogramami szczepień oraz kontakt z Pacjentami i ich opiekunami,
  • nadzór nad zapewnieniem prawidłowych warunków przechowywania szczepionek prowadzenie dokumentacji medycznej w wersji papierowej i elektronicznej prowadzenie wymaganej sprawozdawczości,
  • współpraca z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym.

Oczekujemy:
  • wykształcenie kierunkowe
  • uprawnienia do wykonywania szczepień
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • spokojną pracę w małej poradni
  • umowa o pracę/ umowa zlecenie/umowa kontrakt
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,

Rozważasz relokację?
Dedykujemy indywidualny pakiet relokacyjny dla osób zamieszkujących pow. 300km:
  • jednorazowy dodatek na start w wysokości 12000 zł brutto
  • co miesiąc 1500zł brutto dodatku mieszkaniowego wypłacanego przez rok