Ortopeda

VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu

Lekarska 1, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Według ustaleń indywidualnych
Opis

 Zakres obowiązków:
  • Praca w poradni w placówce ambulatoryjnej, komercyjnej;
  • Badanie i konsultowanie osób dorosłych;
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów;
  • Współpraca z personelem medycznym placówki w celu zapewnienia kompleksowej opieki medycznej pacjentom.

 Wymagania:
  • Specjalizacja z ortopedii lub w trakcie odbywania specjalizacji, zgoda kierownika specjalizacji na samodzielną pracę;
  • Umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji;
  • Punktualność i systematyczności.

 Oferujemy:
  • Warunki finansowe w zależności od doświadczenia i wspólnie stworzonej ścieżki współpracy i rozwoju;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w renomowanej placówce medycznej we Wrocławiu.