Ortopeda

Centrum Medyczne Piłsudskiego

Marszałka Józefa Piłsudskiego 4A, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Kontrakt/zlecenie
Placówka zlokalizowana w centrum Wrocławia z parkingiem dla pracowników. Przyjmujemy pacjentów prywatnych i komercyjnych (sieci medyczne i firmy ubezpieczeniowe) w każdym wieku, pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 20 lub do ostatniego pacjenta, wkrótce otwieramy się również w soboty. W budynku jest punkt pobrań laboratoryjnych.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje pacjentów
  • zlecanie badań
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • Prawo wykonywania zawodu
  • pozytywne podejście do pacjenta
  • znajomość języków obcych mile widziana

 Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki współpracy w nowoczesnej placówce
  • w gabinecie aparat USG wysokiej klasy
  • elastyczny grafik pracy i miłą atmosferę
  • wsparcie współpracowników