Psycholog

Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełen etat, Pół etatu, 1⁄4 etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Działalność gospodarcza
Jesteśmy renomowaną placówką medyczną specjalizującą się w opiece psychologicznej i zdrowiu psychicznym
działającą we współpracy z NFZ – PZP.

Zakres obowiązków:
  1. Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów.
  2. Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów, m.in. CDI-2, CISS.
  3. Prowadzenie konsultacji psychologicznych.

Wymagania:
  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe w postaci tytułu magistra psychologii.
  2. Ukończenie 5-letniej specjalizacji dyplomowej lub w trakcie.
  3. Roczne doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą.

Oferujemy:
  1. Elastyczne godziny oraz dowolny wymiar pracy.
  2. Superwizje i wsparcie zespołu.
  3. Dobrze wyposażony gabinet oraz dostęp do materiałów i testów psychologicznych.
  4. Wynagrodzenie: 90-144 zł/h

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania związane z pracą w naszej placówce oraz spełniasz wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.