Psycholog

Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Pełen etat, pół etatu, 1⁄4 etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza
Jesteśmy renomowaną placówką medyczną specjalizującą się w opiece psychologicznej i zdrowiu psychicznym
działającą we współpracy z NFZ – PZP.

Zakres obowiązków:
  1. Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
  2. Opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów.
  3. Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej.

Wymagania:
  1. Wykształcenie medyczne oraz specjalizacja z zakresu psychiatrii lub w trakcie.
  2. Licencja do wykonywania zawodu lekarza.
  3. Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi.

Oferujemy:
  1. Nowoczesne zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne.
  2. Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnego planu.
  3. Bogatą bazę pacjentów i możliwość rozwoju własnej praktyki.
  4. Wynagrodzenie: od 250zł/h lub 60% przy usługach komercyjnych.