Internista

Teleporada

Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
Godziny pracy do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie lub B2B
Nowo otwarta Telpeorada szuka lekarzy do pracy. Nie wymagana jest SPECJALIZACJA !

 Zakres obowiązków:
Współpraca z nami polega na udzielaniu zdalnych konsultacji medycznych za pośrednictwem nowoczesnej platformy. Konsultacje lekarskie odbywają się przez czat, wideo albo telefon.

 Wymagania:
• Z aktualnym prawem wykonywania zawodu,
• Z tytułem specjalisty lub będących w trakcie specjalizacji  po 2 roku
• Dla których zaangażowanie, empatia oraz odpowiedzialność za powierzone zadania stanowią istotną podstawę codziennej pracy.
• umiejętność obsługi komputera
• dobre łącze internetowe oraz warunki do pracy z domu

 Oferujemy:
możliwość pracy w zaciszu domowym (konsultacje telefoniczne)

• elastyczne godziny pracy

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

Praca Zdalna !