Internista

Fundacja DKMS

ul. Altowa 6, /warszawa, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat/część etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/inne formy
Fundacja DKMS jest największym Ośrodkiem Dawców Szpiku w Polsce z ponad 1 900 000 zarejestrowanymi Dawcami i z ponad 13 000 rzeczywistymi Dawcami, których liczba rośnie codziennie. Fundacja została założona w 2008 roku.
Jest częścią międzynarodowej grupy DKMS i Światowej Asocjacji Dawców Szpiku – WMDA.
Fundacja DKMS jest dojrzałą i wciąż rozwijającą się organizacją. Misją DKMS jest znalezienie dawcy komórek krwiotwórczych dla Pacjentów na całym świecie. Jeśli chcesz przyczynić się do realizacji tej misji, dołącz do nas!
Dział Medyczny Fundacji DKMS poszukuje LEKARZA na stanowisko:

LEKARZ KONSULTANT
J
est to praca „biurowa” – bez bezpośredniego kontaktu z dawcami (kontakt jest telefoniczny, elektroniczny)

 Zakres zadań:
  •  Zdalna, wstępna weryfikacja medyczna i dopuszczenie dawców na różnych etapach procedury dawstwa (rejestracja, typizacja, Work up, Follow up)
  • Sprawdzanie i odpowiadanie na maile medyczne
  • Wsparcie przy tworzeniu informacji i komunikacji medycznej
  • Konsultowanie wyników badań i przekazywanie/wyjaśnianie dawcom

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • Lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu, najlepiej specjalista chorób wewnętrznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  •  znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office) i urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem
  •  umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  •  zaangażowanie w misję Fundacji

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub w wybranej przez Ciebie formie) w pełnym wymiarze etatu (lub w części etatu, w zależności od Twoich preferencji)
  • Pracę hybrydową
  • Opiekę medyczną Medicover, pakiet benefitów
  • Regularne szkolenia i możliwość rozwoju w Fundacji, będącej częścią struktury międzynarodowej
  • Przyjazną atmosferę pracy