Radiolog

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku

Zdalnie
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat/część etatu
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis
RADIOLOGIA HYBRYDOWA
Szpital oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie szerokiego spektrum chorób układu oddechowego. Jest jednym z największych ośrodków pulmonologicznych w Polsce. Łącząc tradycję przedwojennego sanatorium oraz nowoczesne metody terapeutyczne zapewnia pacjentom profesjonalną opiekę na każdym etapie choroby. Należy do placówek wyspecjalizowanych w leczeniu chorób płuc, gruźlicy i chorób nowotworowych klatki piersiowej.

 Zakres obowiązków:
  • 48 h stacjonarnie, w tym badania USG, nadzór nad badaniami z kontrastem
  • zdalne opisy badań, minimum 100/miesięcznie

 Wymagania:
  • Tytuł specjalisty w zakresie radiologii I lub II stopnia
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 letnie w Minimalna liczba godzin pracy na miejscu w Zakładzie Radiologii w miesiącu - 48 godzin wg uzgodnionego z Kierownikiem/Koordynatorem Pracowni harmonogramu pracy
  • Minimalna liczba godzin pracy na miejscu w Zakładzie Radiologii w miesiącu - 48 godzin/miesiąc
  • własny sprzęt umożliwiający opisy badań

 Oferujemy:
  • pracę hybrydową w oparciu o umowę lub kontrakt
  • elastyczny czas i ilość godzin
  • wynagrodzenie do uzgodnienia