Ortopeda

REHAB PLUS Fizjoterapia i Ortopedia

Kopernika 36a, 90-552 Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Prywatna przychodnia REHABPLUS Sp. z o.o. w Łodzi zatrudni lekarza w trakcie (od II roku) lub ze specjalizacją ortopedii i traumatologii narządu ruchu do przyjmowania prywatnych/komercyjnych pacjentów. Specjalizacja w naszej przychodni mocno rozpromowana.
 Zakres obowiązków:
  • konsultacje pacjentów
  • diagnostyka USG
  • iniekcje (sterydy, PRP, WINT, HA, itd)

 Wymagania:
  • dyspozycjność 1-2 dni w tygodniu po ok 5h
  • skończony min 1 rok szkolenia specjalizacyjnego

 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 60-70% od ceny wizyty
  • Zatrudnienie B2B
  • prosty, intuicyjny system dokumentacji medycznej Medchart zintegrowany z ZUS, ZLA, itp.
  • Wyposażone gabinety w aparat USG, wirówka do PRP
  • oferujemy aktywny kalendarz w serwisie ZnanyLekarz.pl w pakiecie PREMIUM
  • ścisła współpraca z innymi specjalistami