Ortopeda

REHAB PLUS Fizjoterapia i Ortopedia

Aleksandrowska 100, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Kilka godzin w tygodniu w godzinach popołudniowych
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Opis
LEKARZ ORTOPEDA
Prywatna przychodnia REHABPLUS Sp. z o.o. w Łodzi zatrudni lekarza w trakcie (od II roku) lub ze specjalizacją ortopedii i traumatologii narządu ruchu do przyjmowania prywatnych/komercyjnych pacjentów. Specjalizacja w naszej przychodni mocno rozpromowana.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje pacjentów
  • Diagnostyka USG
  • Iniekcje (sterydy, PRP, WINT, HA, itd)

 Wymagania:
  • minimum rok trwania szkolenia specjalizacyjnego
  • dyspozycyjność 1 dzień w tygodniu ok 4-5h (najlepiej popołudniu)

 Oferujemy:
  • 60-70% ceny wizyty
  • umowa B2B
  • prosty, intuicyjny system dokumentacji medycznej Medchart zintegrowany z ZUS, ZLA, itp
  • oferujemy aktywny kalendarz w serwisie ZnanyLekarz.pl w pakiecie PREMIUM
  • Wyposażone gabinety w aparat USG, wirówka do PRP
  • ścisła współpraca z innymi specjalistami