Urolog

Cent Medi-Raj

ul. Obornicka 227 / U, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
35% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Kontrakt, zlecenie
Medi-Raj to innowacyjne, wielospecjalistyczne placówki medyczne powstałe z myślą o potrzebach pacjentów. Posiadamy doświadczonych lekarzy rodzinnych oraz specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z wysokim zaangażowaniem i w trosce o dobro pacjenta.
Nasze kompleksowe usługi są przeznaczone dla osób dorosłych oraz dzieci.

Centrum Medyczne mieszczące się w Poznaniu posiada gabinety specjalistyczne, gabinety POZ  oraz punkt pobrań materiałów do badań laboratoryjnych.
Poszukujemy Specjalisty do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
  • konsultacje pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • Prawo wykonywania zawodu
  • pozytywne podejście do pacjenta
  • znajomość języków obcych mile widziana

 Oferujemy:
  • dobrze wyposażone gabinety
  • współpracę w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę zlecenie
  • profesjonalną obsługę na rejestracji