Urolog

Murawa & Kostrzak Medical Partners

Malwowa 53, 60-175 Poznań, Polska
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum na 2 x w miesiącu
Typ zatrudnienia
Umowa o współpracy
Opis
O Placówce:
Prywatna Placówka Medyczna Murawa&Kostrzak Medical Partners, która zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin medycyny, zaprasza do współpracy w nowocześnie wyposażonych gabinetach lekarskich.

Zakres obowiązków:
  • Osobiste przyjmowanie i konsultowanie pacjentów.
  • Wykonywanie badań medycznych.
  • Dokładne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej.
  • Przestrzeganie zasad etyki lekarskiej oraz przepisów prawa, w tym bhp i ppoż.
  • Korzystanie wyłącznie z narzędzi, środków i komponentów medycznych dostarczonych przez klinikę.

Wymagania:
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
  • Prowadzenie i uaktualnianie dokumentacji medycznej pacjentów na bieżąco, nie później niż w następnym dniu roboczym.

Oferujemy:
  • Przyjazną i profesjonalną obsługę recepcji.
  • Gabinety o wysokim standardzie.
  • Pomieszczenie socjalne.
  • Parking i monitoring.
  • Stabilne WiFi.

Dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji.