Psychoterapeuta

Bloom. Gabinet psychoterapii

Warszawa, Grenady 12 (metro Młynów)
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Minimum 10h w tyg
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Opis
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Ukończona akredytowana Szkoła Psychoterapii lub edukacja w trakcie
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii pod stałą superwizją

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie procesów psychoterapii indywidualnej
  • Udzielanie konsultacji psychologicznych

Oferujemy
  • Profesjonalne środowisko pracy oraz jasne i przejrzyste zasady współpracy (bez klauzuli wyłączności)
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenia lub B2B
  • Elastyczny grafik, który układamy według Twojej dyspozycyjności
  • Dużo swobody w wykonywanej pracy
  • Dużą liczbę pacjentów
  • Pełną obsługa administracyjno-marketingową
  • Superwizje oraz interwizje grupowe raz w miesiącu
  • Komfortowe gabinety w dogodnych lokalizacjach
  • Wyśmienitą kawę, napoje, owoce, kartę MultiSport