Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii PRO

ul. Ogrodowa 39/41, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
10-15h tygodniowo
Typ zatrudnienia
Umowa firma-firma
Centrum Psychoterapii PRO tworzą pasjonaci pomagania ludziom w pokonywaniu życiowych zakrętów. Dostarczamy profesjonalną, pełną odpowiedzialności pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną ludziom w sytuacji zmiany w celu osiągnięcia optymalnego stanu równowagi wewnętrznej i zewnętrznej. W pracy zawodowej najważniejsza jest dla nas godność osoby, dlatego do każdego pacjenta i klienta staramy się podejść indywidualnie, z delikatnością i szacunkiem.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje psychologiczne
  • Diagnoza
  • Prowadzenie procesów psychoterapeutycznych

 Wymagania:
  • Ukończone studia mgr na kierunku psychologia
  • Ukończone min. dwa lata w szkole psychoterapii/ preferowany nurt CBT i integracyjny
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy psychoterapeutycznej z pacjentami indywidualnymi lub parami
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne, progresywne stawki - od 90 do 190 zł za sesję - w zależności od posiadanego doświadczenia i czasu współpracy
  • Zapewnienie pacjentów w krótkim czasie
  • Wsparcie w rozwoju (np. interwizje indywidualne i zespołowe)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce, w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie,  nieopodal samego centrum miasta