Chirurg

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu

Oławska 15, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastycznie, do ustalenia
VITA udziela świadczeń medycznych w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, stomatologii, medycyny pracy, diagnostyki, świadczeń pielęgniarskich i rehabilitacji; na zasadach komercyjnych. Głównymi płatnikami za usługi medyczne są: pacjenci indywidualni, towarzystwa ubezpieczeniowe, pracodawcy. VITA ma podpisane umowy na świadczenie usług z zakresu medycyny pracy z blisko 600 przedsiębiorstwami/ pracodawcami.
Pracujemy dla pacjentów i dzięki pacjentom. Nasza praca nie ma nic wspólnego z fabryczną taśmą produkcyjną

 Zakres obowiązków:
  • udzielanie pacjentom konsultacji specjalistycznych oraz wykonywanie drobnych zabiegów w zakresie specjalizacji

 Wymagania:
  • dyplom lekarza
  • doświadczenie w zakresie udzielanie świadczeń w zakresie specjalizacji

 Oferujemy:
  • stabilną współpracę w sympatycznym zespole
  • typ zatrudnienia i zasady do ustalenia
  • przychylimy całe nasze niebo żeby lekarz mógł stać się jasną świecącą gwiazdą