Chirurg

CM ENDOCARE

ul. Borowska 242, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B/kontrakt/elastycznie
Centrum Medyczne ENDOCARE, Centrum Chorób Metabolicznych i Endokrynologii-interdyscyplinarna opieka nad pacjentem pierwsza tego typu placówka we Wrocławiu.

Zatrudnimy chirurga do Centrum Leczenia Ran  Przewlekłych i stopy cukrzycowej z wykorzystaniem min innowacyjnych metod autologicznych.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konsultacji medycznej z pacjentem
  • Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta w systemie

 Wymagania:
  • Prawo do wykonywania zawodu lekarza
  • Minimum po drugim roku rezydentury
  • Doświadczenie z pacjentem

 Oferujemy:
  • Pracę w placówce marki premium
  • Pracę na najnowszym sprzęcie USG
  • Pracę w placówce z wizją holistycznej opieki nad pacjentem
  • Możliwość  rozwoju zawodowego i kariery naukowej