Ortopeda

"PJ-MED" Szpital Rehabilitacyjny w Popielówku

Popielówek, Lubomierz
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
Wymiar pracy
Możliwy pełny, a także cząstkowy wymiar
Typ zatrudnienia
Umowa cywilno-prawna
 "PJ-MED" Szpital rehabilitacyjny w Popielówku, to wysokiej klasy placówka, w której oferujemy fachową pomoc osobom, które jej potrzebują. Świadczymy usługi rehabilitacyjne refundowane przez NFZ, których udzielają doświadczeni specjaliści. Zaufały nam setki pacjentów z całej Polski – nasz szpital rehabilitacyjny na NFZ wybierają osoby nie tylko z województwa dolnośląskiego, ale także opolskiego, lubuskiego czy wielkopolskiego. Naszymi atutami są nie tylko doświadczenie, ale także specjalistyczne zaplecze rehabilitacyjne oraz niezastąpiona, empatyczna i doświadczona kadra.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje pacjentów w oddziałach rehabilitacyjnych
  • Wsparcie kierownika oddziału w procesie kwalifikacji pacjentów do przyjęcia
  • W przypadku zainteresowania, możliwe pełnienie dyżuru lekarskiego

 Wymagania:
  • Specjalizacja w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, doświadczenia w trakcie specjalizacji

 Oferujemy:
  • Umowa B2B, rozliczana wg stawki godzinowej
  • Płatny czas wolny (urlop)
  • Pełen etat równoznaczny z 7 godzinami pracy dziennie
  • Stały, ustalony według dyspozycyjności grafik