Okulista

OneDayClinic Klinika Optyczno - Okulistyczna

ul. Strzegomska 202 A/1, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do umówienia
Typ zatrudnienia
B2B
Od początku istnienia firmy OneDayClinic naszą misją było stworzenie Sieci Klinik Optyczno-Okulistycznych,
która będzie wyróżniać się na tle konkurencji. Dlatego też stworzyliśmy miejsca, gdzie Pacjent może poczuć się w pełni zaopiekowany i wyjątkowy, dzięki indywidualnemu podejściu naszego Personelu. Chcieliśmy stworzyć również miejsca, w których Pacjent w jednym miejscu będzie miał wszystkich specjalistów wraz z usługami optyczno-okulistycznymi, aby w pełni mógł zadbać o swoje oczy. Jesteśmy na rynku już 5 lat i patrząc na nasz rozwój oraz, co najważniejsze, na zadowolenie naszych Klientów - myślę że zmierzamy w dobrym kierunku

 Zakres obowiązków:
  • badania lekarskie pacjentów na lampie szczelinowej
  • ewentualne małe zabiegi chirurgiczne

 Wymagania:
  • znajomość badan OCT
  • praca z USG
  • praca z laserem YAG mile widzina
  • praca z laserem mikropulsowym

 Oferujemy:
  • przygotowywanie pacjenta przez optometrystę
  • wsparcie przy badaniach oprometryyzych
  • rejestracje pacjentów
  • kompleksowa obsługa pacjenta przed i po badaniu przez zespół w klinice