Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne Klara Północ

ul. Sosabowskiego 21, Częstochowa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
1 x tydzień
Typ zatrudnienia
Kontrakt/zlecenie
W CM Klara Północ bardzo cenimy współpracę pomiędzy lekarzami a terapeutami, zależy nam na holistycznym podejściu do pacjenta.

CM Klara Północ:
  • placówka prywatna
  • Godziny otwarcia pn-pt 8.00-20.00 sb 9.00-14.00 (zwykle 1 lub 2 w miesiącu)
  • Poradnie dziecięce + Rehabilitacja dla dorosłych

Zapewniamy:
  • Nowoczesny sprzęt: Aparat USG Arietta 65 lub Alpha 7
  • Gabinet zabiegowy  z ekg, spirometrią, audiometrią, testami alergicznymi, punt pobrań dla dzieci od 2 r.ż
  • Młody, zaangażowany zespół – współpraca pomiędzy lekarzami i terapeutami
  • Wizyty potwierdzane przez rejestrację oraz sms – niski odsetek nieobecnych pacjentów
  • Gabinet przygotowywany dla lekarza wg jego wskazówek przez zespół

Zadania po stronie CM Klara Północ
  • Umawianie pacjentów telefonicznie, osobiście
  • Udostępnienie i synchronizacja grafiku na ZL
  • Przekładanie pacjentów w celu ograniczenia luk w grafiku
  • Potwierdzanie wizyt telefonicznie i przez sms
  • Sprawdzanie statusu ubezpieczonego przez eWuś
  • Uzupełnianie z pacjentem oświadczeń RODO, upoważnień itp.
  • Udostępnianie dokumentacji medycznej
  • Pobieranie opłat od pacjentów, wystawianie faktur
  • Przygotowywanie gabinetu dla specjalisty
  • Wysyłka dokumentacji na platformę P1

Zadania lekarza:
  • Przyjmowanie pacjentów
  • Uzupełnianie dokumentacji elektronicznej