Alergolog dziecięcy

Lumina Cordis

Aleja Wiśniowa 85 D, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny grafik
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Lumina Cordis jest najnowocześniejszą placówką medyczną zlokalizowaną na południu Wrocławia, na Krzykach, świadczącą pełen zakres profesjonalnych i kompleksowych usług medycznych.
W Naszym Centrum można wykonać  specjalistyczne badania oraz skorzystać z  konsultacji specjalistów, z których wielu na co dzień pracuje we wrocławskich szpitalach.
W placówce jest gabinet zabiegowy z punktem pobrań materiału.

Bliska odległość od Szpitala na ulicy Borowskiej i Weigla stanowi dodatkowy atut naszej placówki dla lekarzy tam pracujących.

Wyróżnia nas holistyczne i zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta, uwzględniające potrzeby i oczekiwania Pacjentów.
Naszym Pacjentom zapewniamy badania w komfortowych warunkach, w przyjaznej atmosferze przy użyciu najnowocześniejszych technologii w otoczeniu ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

  • Konsultacje
  • Odczulanie

 Wymagania:
  • Specjalizacja lub doświadczenia w trakcie specjalizacji

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Program medyczny ułatwiający wypełniania dokumentacji - szkolenie i wsparcie administracyjne
  • Kalendarz na Znanym Lekarzu
  • Elastyczny grafik, dopasowany indywidualne do  specjalisty
  • Wsparcie przyjaznej recepcji dbającej o komfort pracy lekarza
  • Rabaty na inne usługi w placówce
  • Parking dla lekarzy