Chirurg

EsperalMedica Bydgoszcz

Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
200zł za wizytę
Wymiar pracy
Elastyczny grafik
Typ zatrudnienia
Samozatrudnienie / Umowa zlecenie
Opis
EsperalMedica Bydgoszcz - Zatrudnimy Chirurga
EsperalMedica – nasza działalność zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu.

Opis stanowiska:
  • Aktualnie poszukujemy - lekarza, z którym podejmiemy stałą na terenie Bydgoszczy.
  • Wykonywanie drobnych zabiegów chirurgicznych, głównie implantacji wszywki alkoholowej (Disulfiram WZF).
  • Wymagana dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu
  • Praca w elastycznym grafiku - dostosujemy się do grafiku lekarza, choć najlepszymi godzinami przyjmowania pacjentów są godziny popołudniowe, mogą być to również soboty i niedziele.

Wynagrodzenie:

  • 200 zł za jeden wykonany zabieg. Średnio wykonywane są 2/3 zabiegi na godzinę (około 15-20 tygodniowo)
  • Zarobki 400-600 ZŁ/H
  • Umowa: Samozatrudnienie / Umowa zlecenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu podobnych zabiegów będzie dodatkowym atutem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.