Endokrynolog

TFP Fertility Zielona Góra

Ułańska 5a, Zielona Góra
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Działalność gospodarcza
Klinika Płodności TFP Fertility Zielona Góra to młoda klinika, należąca do ogólnoeuropejskiej sieci ośrodków TFP zajmujących się leczeniem niepłodności, ginekologią i prowadzeniem ciąży. W związku z dynamicznym rozwojem placówki, poszukujemy lekarzy specjalistów w celu zapewnienia kompleksowości świadczonych usług:

  • ginekologa
  • endokrynologa
  • dietetyka
  • psychiatry
  • psychologa

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie świadczeń lekarskich w zakresie zgodnym z wykonywaną specjalizacją
  • Budowanie pozytywnych relacji z pacjentami

Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Komunikatywność, życzliwość i empatia

Oferujemy:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej