Okulista

Centrum Okulistyczne JASKRA

Rondo ONZ 1, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
10h tygodniowo lub dłużej
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Centrum Okulistyczne JASKRA jest znane jako przychodnia okulistyczna specjalizująca się w zaawansowanej diagnostyce i leczeniu jaskry. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, lecz także lekarzy młodszych, którzy chcą uczyć się jaskry. Oferujemy pracę w placówce wyposażonej w wysokospecjalistyczny sprzęt, obsługującej pacjentów kompleksowo. Podejmując pracę w naszym ośrodku możecie Państwo liczyć na wyzwania zawodowe. Rzadko przyjmujemy pacjentów zdrowych.
Jesteśmy zainteresowani także ofertami okulistów niejaskrowych.

 Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i leczenie jaskry i innych chorób oka

 Wymagania:
  • Zaangażowanie lekarza
  • Pokora, czyli otwartość na uczenie się
  • Szukamy lekarzy zarówno doświadczonych jak i młodszych, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności

 Oferujemy:
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych specjalistów
  • Interesujące przypadki
  • Elastyczne warunki zatrudnienia w przyjaznej atmosferze