Alergolog

Otolaryngolodzy24

Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elestayczne godziny pracy
Umowa o pracę/ Umowa zlecenie/ Działalność gospodarcza/ Kontrakt
Otolaryngolodzy24 to jednostka medyczna w, której leczeniem i diagnostyką zajmują się lekarze laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy i foniatrzy, jak również logopeda i protetycy słuchu, którzy zajmą się dorosłym jak i dzieckiem. Zespół medyczny przychodni to lekarze doświadczeni i pełni wiedzy zdobytej w placówkach polskich i zagranicznych. W ofercie są nowoczesne metody diagnostyczne,a także leczenie na bazie aktualnych trendów i wytycznych. Gdy jednak wskazane jest leczenie zabiegowe to możemy liczyć na miła atmosferę podczas zabiegu ponieważ priorytetem jest bezpieczeństwo. Realizowane są świadczenia w ramach ubezpieczeń zdrowotnych: PZU, Generali, Allianz, InterPolska, AXA, Compensa, Europa, Medica Polska, Asekuracja. Usługi medyczne ciągle się zmieniają i każda klinika czy przychodnia musi nadążać za ciągle rozwijającą się technologią medyczną jak również ciągle zmieniającymi się oczekiwaniami pacjentów. Jednak tutaj nie musimy się niczego bać, tutaj wszystkie nowinki medyczne trafiają z szybkością światła co jak najbardziej korzystne jest dla zdrowia Pacjenta.

 Zakres obowiązków:
  • kompleksową opiekę nad pacjentem
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych
  • konsultowanie pacjentów prywatnych oraz z towarzystw ubezpieczeniowych do zabiegów operacyjnych.

 Wymagania:
  • aktualnego PWZ,
  • aktualnej polisy OC,
  • ukończonej specjalizacji lub w trakcie specjalizacji (od II roku) z laryngologii,
  • indywidualnego podejścia do pacjenta,
  • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • konsultowanie w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.
  • konsultowanie w języku rosyjskim lub ukraińskim mile widziane .
 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o dyspozycyjność lekarza,
  • dużą liczbę zainteresowanych pacjentów,
  • bieżące wsparcie w codziennej współpracy.