Psychiatra

Pomorskie Centrum Wsparcia

Gdańsk i lub Tczew
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
250zł za wizytę
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2B, Zlecenie
Opis
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe

Warunki pracy:
80% od kwoty wizyty dla specjalisty. System płatności z góry za wizyty co sprawia że odwołanie, bądź przełożenie terminu przez pacjenta nie może zostać wykonane na mniej niż 24h przed wizytą. Dzięki temu takie sytuacje jak nieobecność pacjenta, bądź przekładanie na mniej niż 24h nie wpływają na dochód specjalisty. Sprawia to że każda wizyta widoczna w aplikacji na telefonie na mniej niż 24h jest równoznaczna z wizytą odbytą za którą specjalista otrzyma należność. Komfortowe gabinety w sektorze prywatnym, brak kosztów po stronie specjalisty, rejestracją, obsługa bezgotówkowa, dla chętnych możliwość udziału w superwizjach grupowych z superwizorem dydaktykiem CBT(na koniec roku zaświadczenie o odbytych superwizjach). Godziny pracy dostosowane do dostępności specjalisty.

Obowiązki:
  • konsultacje psychiatryczne pierwszorazowe i kolejne.

Podobne oferty pracy dla Psychiatra, Tczew