Psychiatra

Galileo Medical. Systemowa rehabilitacja i psychoterapia.

Piaseczno, Mokotow
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Pół etetu
Typ zatrudnienia
B2B
Galileo Medical Warszawa Mokotów, Śródmieście, Piaseczno! Oferujemy kompleksową opiekę zdrowotną:  konsultacje lekarskie, rehabilitację, fizjoterapię, masaże, psychoterapię i trening medyczny.

 Zakres obowiązków:
  • Diagnoza, ocena i leczenie pacjentów z różnorodnymi zaburzeniami psychicznymi.
  • Opracowywanie i realizacja planów leczenia farmakologicznego oraz psychoterapeutycznego.
  • Monitorowanie postępów leczenia i dostosowywanie planów terapeutycznych w zależności od potrzeb pacjenta.
  • Konsultacje z innymi specjalistami oraz współpraca z terapeutami i innymi członkami zespołu medycznego.

 Wymagania:
  • Ukończone wyższe wykształcenie medyczne oraz specjalizacja z zakresu psychiatrii lub w trakcie specjalizacji
  • PWZ lekarska uprawniająca do wykonywania zawodu psychiatry.
  • Doświadczenie w pracy psychiatrycznej, preferowane doświadczenie w obszarze zaburzeń nastroju, lękowych, psychotycznych, itp.
  • Umiejętność pracy z różnorodnymi grupami wiekowymi oraz różnymi problemami psychicznymi.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia.
  • Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozwój zawodowy.

 Oferujemy:
  • trakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się placówce medycznej.
  • Profesjonalne wsparcie administracyjne oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych.
  • Możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach branżowych.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w zespole.