Terapeuta

Warmińskie Centrum Psychoterapii

Prosta 38, Olsztyn
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny czas pracy
Typ zatrudnienia
Zlecenie/B2B
Opis
Tutaj wrzuć zwięzły opis placówki.
Serdecznie zapraszamy do współpracy psychologów/ psychoterapeutów również w trakcie szkolenia certyfikacyjnego, z różnych nurtów terapeutycznych. Zespół Warmińskiego Centrum Psychoterapii składa się ze specjalistów zdrowia psychicznego, w naszych pracownikach cenimy wykształcenie i doświadczenie. Ważna jest dla nas osobowość kandydata i jego podejście do pracy. Jeśli lubisz się rozwijać, chcesz się uczyć i dzielisz z nami te same wartości zapraszamy do kontaktu.
 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje psychologiczne/ psychoterapeutyczne
  • Profesjonalna opieka
  • Wsparcie pacjentów

 Wymagania:
  • Profesjonalizm w świadczeniu usług
  • Podeście naukowe
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:
  • Godne wynagrodzenie
  • Ciągły rozwój
  • Wzajemny szacunek oraz wsparcie