Ortodonta

Health and Beauty Clinic - Medycyna Estetyczna i Stomatologia Warszawa Wola

Marcina Kasprzaka 29/U122, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
2-4 dyżury w miesiącu
Typ zatrudnienia
B2B
Poszukujemy do nowoczesnej kliniki stomatologicznej na Warszawskiej Woli lekarza ortodontę, który będzie naszym partnerem w dostarczaniu najwyższej jakości usług stomatologicznych.

 Wymagania:
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Dobra współpraca z pozostałym zespołem lekarskim
  • Dyżur w klinice raz na 2 tygodnie, dni i godziny do ustalenia

 Zakres obowiązków:
  • Analiza potrzeb pacjenta
  • Tworzenie i realizacja planów leczenia

 Oferujemy:
  • Praca 2-4 dni w miesiącu
  • Wynagrodzenie 60-70%
  • Współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem lekarskim
  • Pracę na najlepszych materiałach i nowoczesnym sprzęcie
  • Współpraca B2B
  • Elastyczne dni i godziny pracy
  • Przyjazną i bezstresową atmosferę