Psychiatra

Mind Concept

Topolowa 12, Smolec
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Od 10h
Typ zatrudnienia
B2B, UZ, UOP
Jesteśmy placówką świadczącą usługi z zakresu poradnictwa psychologicznego, diagnozy psychologicznej, psychoterapii indywidualnej i systemowej oraz psychoterapii uzależnień. Pracujemy w zgranym zespole, w ramach którego organizujemy spotkania zespołu oraz superwizje grupowe. Zależy nam na współpracy między specjalistami w celu jak najbardziej adekwatnego dostosowania podjętych działań terapeutycznych i farmakologicznych względem pacjentów.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konsultacji psychiatrycznych wraz z odpowiednią diagnozą i zaleceniami
  • Wystawianie niezbędnych zaświadczeń i opinii
  • Prowadzenie dokumentacji pacjenta
  • Utrzymywanie wysokich standardów etycznych
  • Współpraca między psychiatrą a psychoterapeutą celem dostosowania i monitorowania całościowego leczenia

 Wymagania:
  • Ukończone studia medyczne, specjalizacja psychiatria (ukończona lub w trakcie)
  • Zdolność do pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dyspozycyjność minimum 10h w tygodniu

 Oferujemy:
  • Możliwość pracy na umowie zlecenie lub kontrakt na zasadach B2B, warunki finansowe rozwieżamy indywidualnie w zależności od doświadczenia i kompetencji
  •  Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnych i przyjaznych warunkach
  • Dostęp do recepcji obsługującej pacjentów
  • Zaplecze socjalne z udogodnieniami, w tym kawą i herbatą
  • Profil premium na platformie ZnanyLekarz, wspierający promocję osobistą
  • Możliwość uczestnictwa w zebraniach zespołu oraz superwizjach grupowych