Psychiatra

Centrum Zdrowia Psychicznego - Morze zmian

Ul. Staromiejska 12, Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Poranny lub popołudniowy blok
Typ zatrudnienia
B2B / Umowa zlecenie
Nowo otwierające się Centrum Zdrowia Psychicznego - Morze Zmian poszukuje specjalistów.
Aktualnie budujemy nasz zespół w związku z czym poszukujemy: psychologów, psychologów dziecięcych, psychoterapeutów, psychiatrów, psychiatrów dziecięcych, fizjoterapeutów.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konsultacji psychiatrycznych z pacjentami Centrum Zdrowia Psychicznego

 Wymagania:
  • Ukończone studia medyczne, specjalizacja psychiatria (ukończona lub w trakcie)
  • Utworzony profil na portalu ZnanyLekarz
  • Minimum 10 godzin dostępności tygodniowo

  • Dodatkowe kursy i szkolenia (mile widziane)
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy indywidualnej z klientem (mile widziane)

 Oferujemy:
  • Profil na ZnanymLekarzu Premium - po naszej stronie jest promowanie Twojego profilu i pozyskanie klientów, Ty skupiasz się na prowadzeniu pacjentów, a my na Twojej widoczności w sieci
  • Przestrzeń do pracy - w pełni zaprojektowane i umeblowane gabinety z myślą o Twojej wygodzie
  • Dogodna lokalizacja - Centrum Zdrowia Psychicznego ma swoją siedzibę w samym centrum Katowic
  • Rozwój - oferujemy wewnętrzne superwizje, szkolenia, warsztaty
  • Elastyczny czas pracy - wspólnie dopasujemy kalendarz do Twojej dostępności
  • Wraz z rozwojem współpracy, i doświadczenia specjalisty zwiększenie stawki godzinowej