Lekarz bez specjalizacji

American Medical Centers Warsaw

Gen. Zajczka 9B, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
200zł za godzinę
Wymiar pracy
Kilka godzin w tygodniu
Typ zatrudnienia
B2B
American Medical Centers to regionalny dostawca usług zdrowotnych najwyższej jakości, będący właścicielem i zarządzającymi placówkami opieki ambulatoryjnej i ambulatoryjnej w Europie Wschodniej i Azji Środkowej
American Medical Centers rozwija swoją ofertę opieki zdrowotnej i poszukuje zmotywowanych  lekarzy w trakcie specjalizacji z ginekologii i psychiatrii, którzy dołączy do naszego zespołu w Warszawie.
 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje i leczenie pacjentów, którzy nie są obywatelami Polski. Nasi pacjenci to turyści, pracownicy międzynarodowych instytucji, biznesmeni czasowo przebywający w Polsce

 Wymagania:
  • Dyplom lekarza i ważne uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
  • Umiejętność czytania, pisania, mówienia i rozumienia języka angielskiego, polskiego, aby skutecznie komunikować się ze wszystkimi pacjentami i innymi podmiotami świadczącymi opiekę zdrowotną.
  • Stałe podnoszenie kompetencji i poszerzanie umiejętności zawodowych.

 Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Elastyczny czas pracy