Psycholog dziecięcy

Centrum Terapii ALMA

Gdańska 27, III piętro, Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
B2B,zlecenie
Centrum Terapii Alma https://centrumalma.pl/  poszukuje do współpracy psychologów i psychoterapeutów dziecięcych. Specjalizujemy się w diagnozie i leczeniu ADHD, zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń współwystępujących i nie tylko.

Wymagania:
-wykształcenie psychologiczne
-doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

Zakres obowiązków:
-diagnoza ADHD i zaburzeń ze spektrum autyzmu
-prowadzenie konsultacji psychologicznych, terapii psychologicznej, psychoedukacji
-poradnictwo dla rodziców

Mile widziane:
-w trakcie/ukończona szkoła psychoterapii
-znajomość narzędzia ADOS-2

Oferujemy:
 -Rozumiemy, jak ważna jest równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego oferujemy możliwość dostosowania grafiku pracy do Twoich potrzeb. U nas masz pełną swobodę w zarządzaniu swoim czasem;

 -Aby zapewnić płynność finansową i uniknąć problemów związanych z odwoływaniem wizyt, wszystkie konsultacje odbywają się po wcześniejszej przedpłacie;

 -Cenimy Twoją niezależność i profesjonalizm, dlatego dajemy Ci możliwość samodzielnego ustalania kwot wizyt oraz czasu ich trwania;

 -Wierzymy, że atmosfera w pracy oraz relacje między członkami zespołu mają ogromny wpływ na jakość świadczonych usług i satysfakcję z pracy. Dlatego regularnie organizujemy spotkania integracyjne, które są doskonałą okazją do bliższego poznania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze;

 -Jako część naszego zespołu będziesz miał dostęp do bogatych zasobów wiedzy oraz wsparcia ze strony innych specjalistów. Regularnie organizujemy szkolenia i interwizje, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.

 -Nasz zespół rejestracji zajmuje się kompleksową obsługą pacjentów, co pozwala Ci skupić się wyłącznie na pracy gabinetowej;
- Nasz zespół marketingu dba o promocję Twoich usług oraz wizerunek w sieci.

Wynagrodzenie:
Nasz system wynagrodzeń opiera się na prowizji, która rośnie proporcjonalnie do liczby obsługiwanych pacjentów. Możesz liczyć na konkurencyjne warunki finansowe, które będą odzwierciedlały Twój wkład i zaangażowanie.
Wymiar pracy:
Do ustalenia