Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Diomed

Chopina 26, Mysłowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
80zł za wizytę
Wymiar pracy
Elastyczny czas pracy
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, B2B
Diomed to nowoczesna przychodnia świadcząca kompleksowe usługi w zakresie profilaktyki zdrowotnej i leczenia, dzięki zaangażowaniu lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Z uwagi na dynamiczny rozwój przychodnia poszukuje do współpracy lekarza specjalisty medycyny pracy.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje pacjentów w ramach prywatnych wizyt i/lub pakietów medycznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych i etycznych

 Wymagania:
  • Specjalizacja z medycyny pracy
  • Uprawnienia do wydawania orzeczeń w zakresie badań sanitarno-epidemiologicznych, wstępnych, kontrolnych, okresowych, kierowców zawodowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Wysokie standardy etyki zawodowej i dbałość o pacjenta

 Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa B2B, umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 80 zł od każdej wizyty
  • Elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych preferencji lekarza – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje
  • Pełne wsparcie recepcji i zespołu administracyjnego
  • Przyjazny system do prowadzenia dokumentacji medycznej
  • Czas trwania wizyty ustalany indywidualnie przez lekarza, zapewniający komfort pracy

 Dlaczego warto z nami pracować?
  • Zapewniamy warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu, elastyczność oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i propozycje, tworząc elastyczny grafik pracy, który pozwoli Ci zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Jeśli chcesz dołączyć do zespołu lekarzy ceniących wysoką jakość opieki medycznej i nowoczesne podejście do pracy, zapraszamy do aplikowania!