Higienistka/higienista stomatologiczny

Maestria Swiss Dental Clinic

Karmelicka 21, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
1zł za miesiąc
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Maestria Digital Dental and Face Clinic, Maestria Swiss Dental Clinic oraz Maestria Art to ultranowoczesne kliniki w Centrum warszawskiego Mokotowa, Śródmieściu oraz w centrum, stworzone z myślą o pacjentach oczekujących ponadstandardowych efektów, zarówno w kompleksowym leczeniu implantologicznym, jak i w stomatologii i medycynie estetycznej.

 Zakres obowiązków:
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • Przygotowywanie gabinetu i narzędzi do pracy,
  • Dbanie o higienę i dezynfekcję sprzętu,
  • Obsługa pacjentów i wsparcie administracyjne.

 Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (asystentka stomatologiczna),
  • Doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w nowoczesnym gabinecie,
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju.