Ginekolog

Pozmedica Klinika Ginekologiczna

ul. Naramowicka 219A/1 61-611 Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Elastyczny
Lekarz Ginekolog / Ginekolog Położnik / Ginekolog Onkolog/ Fizjoterapeuta Uroginekologiczny - Pozmedica, Poznań

Nowo powstała placówka medyczna Pozmedica w Poznaniu, przy ul. Naramowickiej 219A/1, poszukuje lekarzy z dziedziny ginekologii, ginekologii estetycznej, ginekologii onkologicznej, położnictwa oraz fizjoterapii uroginekologicznej dla naszych Pacjentów.

Oferujemy pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku, z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu medycznego (do dyspozycji mamy aparat USG Voluson E8, Deka Laser CO2 do zabiegów Mona Lisa Touch).

Nasz zespół to energiczni profesjonaliści, dla których jakość opieki medycznej oraz wzajemne wsparcie są priorytetami.

Oferujemy elastyczne formy współpracy, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 601 417 545, aby omówić szczegóły współpracy oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Więcej informacji o naszej placówce znajdziesz na stronie: www.pozmedica.pl

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Pozmedica!

Zespół Pozmedica Klinika Ginekologiczna

 Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z bieżącą wiedzą i sztuką medyczną

 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 60% od ceny wizyty
  • Umowa B2B lub kontrakt
  • Elastyczny grafik dopasowany do możliwości Lekarza
  • Kalendarz na ZnanymLekarzu
  • Praca w nowoczesnych gabinetach

Podobne oferty pracy dla Ginekolog, Poznań