Psychiatra dziecięcy

PERSPEKTYWA Centrum psychoterapii indywidualnej oraz rodzin

Gdańska 45a,Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Zlecenie/B2B
PERSPEKTYWA Centrum psychoterapii indywidualnej oraz rodzin, to prywatna placówka, która mieści się na Warszawskich Bielanach przy Metrze Słodowiec. Jesteśmy zespołem psychologów, diagnostów oraz psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach. Specjalizujemy się zarówno w pracy z osobami dorosłymi, jak i dziećmi, nastolatkami, parami i rodzinami. Diagnozujemy pod kątem ADHD dorosłych i dzieci.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje psychiatryczne dzieci i młodzieży
  • współpraca w zakresie diagnozy w kierunku ADHD
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe medyczne oraz ukończona specjalizacja z psychiatrii lub w trakcie specjalizacji
    • doświadczenie w prowadzeniu konsultacji psychiatrycznych
    • praca stacjonarna

 Oferujemy:
  • wynagrodzenie 50-60% stawki za konsultację (wysokość stawki w zależności od wykształcenia i doświadczenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w zespole, spotkania integracyjne