Położna/położny

Arbovita Medical Health Center

Podskale 18, Kraków
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50zł za godzinę
Wymiar pracy
Elastyczny grafik, pełny lub nie pełny etat.
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, B2B
Gabinet w centrum Krakowa, tuż przy rondzie Matecznego chętnie podejmie współpracę z położną z j. ukraińskim.

 Zakres obowiązków:
  • Pomoc l. ginekologowi, asystowanie podczas badań.
  • Pobieranie wymazów cytologicznych
  • rozpoznawanie i monitorowanie ciąży, kierowanie na badania,
  • edukacja dotycząca planowania rodziny i profilaktyka chorób ginekologicznych.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • Aktualne PWZ
  • Nostryfikacja lub możliwość pełnienia zawodu bez nadzoru innej położnej.
  • Doświadczenie w pracy z lekarzem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

 Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym, świetnie wyposażonym gabinecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie pracy godzinowej oraz wykonywanych usług
  • Możliwość rozwoju zawodowego