Dermatolog

LekMedic Przychodnia Lekarzy Specjalistów

Marymoncka 75A, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
B2B/umowa zlecenie
Przychodnia LekMedic w związku z dynamicznym rozwojem oraz dużym zapotrzebowaniem na usługi medyczne ze strony Pacjentów, powiększa swój zespół i nawiąże współpracę z lekarzem - dermatologiem.

 Zakres obowiązków:
  •  badania, konsultacje, drobne zabiegi dermatologiczne
  •  wystawiane recept i skierowań
  •  prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  •  ważne PWZ
  •  ukończona specjalizacja lub w trakcie
  •  aktualna polisa OC
  •  empatia i profesjonalizm

 Oferujemy:
  •  pracę w intuicyjnym programie MyDr (dawny Doktor Widget)
  •  promowanie w ramach przychodni na portalu Znany Lekarz
  •  wsparcie na każdym etapie współpracy
  •  obsługę rejestracji
  •  wsparcie pielęgniarki
  •  aparat do zabiegów elektrochirurgii (możliwość doposażenia gabinetu w aparat do kriochirurgii jak również inne urządzenia niezbędne do wykonywania zabiegów)
  •  usługi laboratoryjne, wysyłanie wycinków his-pat w ramach przychodni
  •  rejestracja pacjentów w kolejności bez zbednych przerw
  •  zarejestrowani Pacjenci potwierdzani telefonicznie w dniu planowanej wizyty
  •  przewidziany czas na wizytę ustalany jest indywidualnie z lekarzem
  •  stawka za wizytę/zabieg ustalana indywidualnie z lekarzem
  •  grono życzliwych Pacjentów i przyjazną atmosferę pracy