Higienistka/higienista stomatologiczny

GlivDental

Dolnych Wałów 8, Gliwice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
6200zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełen etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/ Umowa zlecenie/ kontrakt B2B
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoja karierę jako Higienistka Stomatologiczna w nowoczesnej klinice!

 Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę/ Umowę Zlecenie lub kontrakt B2B (do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności, z możliwością regularnych podwyżek w oparciu o osiągane wyniki i zaangażowanie
  • Nowoczesne, komfortowe miejsce pracy, wyposażone w zaawansowany sprzęt stomatologiczny, który ułatwi Ci wykonywanie codziennych obowiązków
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę, w zespole, który ceni współpracę i dba o pozytywne relacje
  • Elastyczne godziny pracy, które pozwolą Ci na wygodne dopasowanie życia zawodowego do prywatnego
  • Autonomię i samodzielność w organizowaniu swoich zadań, co daje Ci pełną kontrolę nad harmonogramem pracy

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, z  pasją do pracy z pacjentem i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

 Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy przed zabiegami
  • Asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów - Praca na 4 ręce
  • Sterylizacja narzędzi oraz dbanie o porządek w gabinecie
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
  • Udzielanie informacji pacjentom na temat zabiegów oraz profilaktyki stomatologicznej

 Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej
  • książeczkę SANEPID
  • pozytywne podejście do pacjentów