Endokrynolog

Arbovita Medical Health Center

Podskale 18, Kraków
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny lub niepełny etat.
Typ zatrudnienia
B2B, umowa zlecenie
Opis
NOZOZ przy Rondzie Matecznego poszukuje Endokrynologa

Poszukujemy endokrynologa, który dołączy do naszego zespołu medycznego.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie oraz leczenie pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi.

Obowiązki:

Przeprowadzanie konsultacji oraz badań diagnostycznych
Opracowywanie indywidualnych planów leczenia
Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie terapii
Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki

Wymagania:

Ukończona lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie endokrynologii
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
Chęć do ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie bazujące na procencie od utargu, uzgadniane indywidualnie.
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym ośrodku
Przyjazną atmosferę pracy w zespole