Dermatolog

Hairmitage Warszawa

Franciszka Klimczaka 22D/ U3, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2b
Opis
Lekarz Dermatolog – Klinika Hairmitage Warszawa
Dołącz do zespołu, który dba o zdrowie i piękno skóry pacjentów!

Klinika Hairmitage w Warszawie to miejsce, w którym medycyna estetyczna spotyka się z nowoczesnymi technologiami i holistycznym podejściem do zdrowia. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki dermatologicznej, zarówno w zakresie diagnostyki, leczenia, jak i profilaktyki. Obecnie, w związku z rozwojem kliniki, poszukujemy Lekarza Dermatologa do naszego zespołu.

Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę – wybór zależy od Twoich preferencji,
  • Nowoczesne stanowisko pracy z dostępem do najnowszych technologii dermatologicznych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w renomowanej klinice z doskonałą opinią na rynku,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i możliwość udziału w certyfikowanych szkoleniach,
  • Zniżki na zabiegi oraz kosmetyki dostępne w klinice.

Wymagania:
  • Tytuł lekarza medycyny i specjalizacja z dermatologii,
  • Doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry,
  • Umiejętność przeprowadzania zabiegów dermatologicznych i dermatologii estetycznej,
  • Wysoka kultura osobista i empatia w pracy z pacjentami,
  • Gotowość do współpracy w dynamicznym zespole specjalistów.

Twoje obowiązki:
  • Diagnostyka i leczenie schorzeń skóry, włosów oraz paznokci,
  • Przeprowadzanie zabiegów dermatologicznych oraz estetycznych (np. usuwanie zmian skórnych, leczenie trądziku, zabiegi laserowe),
  • Konsultacje dermatologiczne i opracowywanie indywidualnych planów leczenia dla pacjentów,
  • Współpraca z zespołem kliniki, aby zapewnić kompleksową opiekę pacjentom,
  • Edukowanie pacjentów w zakresie zdrowia skóry i profilaktyki dermatologicznej.

Jeśli jesteś dermatologiem, który chce rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnej klinice z doskonałą renomą i lubisz pracować z pacjentami w przyjaznym środowisku, dołącz do naszego zespołu! Praca w Hairmitage to nie tylko rozwój zawodowy, ale także satysfakcja z pomagania pacjentom w osiągnięciu zdrowej i pięknej skóry.
Czekamy na Twoje CV!

hairmitage.pl