Chirurg

Hairmitage Warszawa

Franciszka Klimczaka 22D/ U3, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2b/zlecenie
Lekarz Chirurg– Zabiegi w Znieczuleniu Miejscowym – Klinika Hairmitage Warszawa

Dołącz do zespołu, który przekształca marzenia o pięknie w rzeczywistość!

Klinika Hairmitage w Warszawie to miejsce, gdzie medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna spotykają się z najnowszymi technologiami i standardami opieki. Naszą misją jest poprawa jakości życia naszych pacjentów, oferując im kompleksową opiekę i doskonałe efekty zabiegów. Jesteśmy dynamicznym zespołem lekarzy i specjalistów, który z pasją realizuje swoje cele.

W związku z rozwojem kliniki poszukujemy Lekarza Chirurga do przeprowadzania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.

Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę zlecenie, umowę o pracę lub współpracę – w zależności od Twoich preferencji,
  • Profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy z dostępem do nowoczesnej technologii,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wprowadzania własnych innowacji,
  • Pracę w renomowanej klinice z doskonałą opinią na rynku,
  • Zniżki na zabiegi oraz kosmetyki dostępne w klinice.

Wymagania:
  • Specjalizacja z chirurgii (bądz w trakcie)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów w znieczuleniu miejscowym,
  • Precyzja i dbałość o komfort pacjenta,
  • Wysoka kultura osobista, empatia oraz umiejętność budowania relacji z pacjentami,
  • Gotowość do współpracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole.

Twoje obowiązki:
  • Przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym, takich jak:
    • Blefaroplastyka (plastyka powiek),
    • Korekcja blizn, znamion i innych zmian skórnych,
    • Mini liftingi twarzy i szyi,
    • Lipotransfer (przeszczep tłuszczu),
    • Liposukcja miejscowa (np. podbródek, brzuch),
    • Korekcja odstających uszu,
    • Plastyka usuwania zmian skórnych (np. kaszaki, włókniaki),
    • Inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane w znieczuleniu miejscowym,
  • Konsultacje medyczne przed i po zabiegach – pełne informowanie pacjentów o procedurze i jej efektach,
  • Zapewnienie najwyższego standardu opieki pacjentom w całym procesie leczenia,
  • Współpraca z zespołem kliniki, by zapewnić kompleksową opiekę i najlepsze rezultaty.

Jeśli jesteś doświadczonym lekarzem chirurgii plastycznej i chcesz rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnej klinice z doskonałą renomą, dołącz do naszego zespołu! Praca w Hairmitage to nie tylko możliwość rozwijania się, ale także realny wpływ na życie i pewność siebie naszych pacjentów.

Czekamy na Twoje CV!