Chirurg

Klinika Hairmitage Gdynia

Arkadiusza Rybickiego 2/U2, Gdynia
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
25% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2b/zlecenie
Lekarz Chirurg – Transplantacja Włosów FUE – Klinika Hairmitage Gdynia

Dołącz do zespołu ekspertów, którzy zmieniają życie pacjentów!

Klinika Hairmitage w Gdyni to miejsce, gdzie estetyka spotyka się z nowoczesnymi technologiami medycznymi. Naszą misją jest poprawa jakości życia naszych pacjentów, oferując im najbardziej zaawansowane i skuteczne metody leczenia. Jako zespół lekarzy i specjalistów z pasją i zaangażowaniem, tworzymy przestrzeń, w której każdy pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo.
W związku z rozwojem naszej kliniki poszukujemy Lekarza Chirurga do prowadzenia zabiegów transplantacji włosów metodą FUE.

Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę umowę zlecenie lub współpracę – w zależności od preferencji,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy z nowoczesnym sprzętem do transplantacji włosów,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy w renomowanej klinice z doskonałą opinią na rynku,
  • Szkolenia i wsparcie w zakresie najnowszych technik transplantacji włosów,
  • Zniżki na zabiegi oraz kosmetyki dostępne w klinice.

Wymagania:
  • Tytuł lekarza medycyny z specjalizacją chirurgiczną,
  • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów transplantacji włosów, zwłaszcza metodą FUE,
  • Zaangażowanie, precyzja oraz dbałość o komfort pacjenta,
  • Wysoka kultura osobista i empatia w pracy z pacjentami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z pacjentami.

Twoje obowiązki:
  • Przeprowadzanie zabiegów transplantacji włosów metodą FUE,
  • Konsultacje medyczne przed i po zabiegach,
  • Całościowa opieka nad pacjentami, zapewnienie im pełnej informacji o zabiegu i jego przebiegu,
  • Współpraca z innymi specjalistami kliniki w celu zapewnienia najlepszych rezultatów,
  • Uczestnictwo w rozwoju kliniki i wprowadzanie nowych technik i rozwiązań w transplantacji włosów.

Jeśli jesteś lekarzem chirurgiem z doświadczeniem w transplantacji włosów i chcesz pracować w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się klinice, zapraszamy do aplikowania. Praca w Hairmitage to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także satysfakcja z pomagania pacjentom w odzyskaniu pewności siebie!
Czekamy na Twoje CV!