Onkolog

Centrum Zdrowia Mosty

Jedności Narodowej 230H, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Dowolny
Typ zatrudnienia
Dowolna
 Centrum Zdrowia Mosty to nowa placówka na wrocławskim śródmieściu. Nasz zespół specjalistów to prawdziwi pasjonaci medycyny, gwarantujący najwyższą jakość opieki. Leczymy zgodnie z wytycznymi, nie zapominamy jednak o indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta.

 Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji lekarskich
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia najwyższego poziomu opieki medycznej

 Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • nastawienie na jakość obsługi pacjenta
  • chęć zaangażowania się w działalność marketingową (artykuły, akcje promocyjne) będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę niedużej placówki
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • elastyczny grafik oraz dowolną formę zatrudnienia