Ortopeda

Infinity Health Center Klinika Medycyny Regeneracyjnej

al. Kasztanowa 4a, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat, część etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę lub kontrakt
Opis
Twój zakres obowiązków:
  • konsultacje lekarskie
  • kompleksowa opieka nad pacjentem
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Nasze wymagania:
  • posiadanie Prawa Wykonywania Zawodu
  • ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji
  • pozytywne podejście do pacjenta
  • otwartość na współpracę z innymi lekarzami pracującymi w klinice
  • chęć rozwoju
  • otwartość na innowacje
  • zaangażowania w życie Kliniki

To oferujemy:
  • umowę o pracę lub kontrakt
  • promowanie lekarza na rynku lokalnym oraz w mediach społecznościowych
  • udział w konferencjach
  • szkolenia produktowe oraz branżowe
  • doskonała lokalizacja gabinetu
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą liczbę zainteresowanych pacjentów
  • bieżące wsparcie w codziennej pracy
  • Warunkiem współpracy jest nieposiadanie własnego gabinetu we Wrocławiu

O nas:

Firma Regenova Therapeutics s.c. działa na polskim rynku medycznym od 2010 r. jako wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych klasy III, wiodącej włoskiej firmy farmaceutycznej GUNA SPA, specjalizującej się w produkcji unikatowych iniekcji na bazie kolagenu, znajdujących zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny tj. ortopedia, reumatologia, chirurgia, neurologia, ginekologia, stomatologia czy medycyna estetyczna.
Ideą firmy jest, aby dostarczać klientom skuteczne i bezpieczne produkty, opierające swoje działanie na naturalnych procesach zachodzących w organizmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Regenova Therapeutics intensywnie rozwija swoją ofertę, wprowadzając do niej nowe produkty.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lekarzy, do Naszej nowo powstałej Kliniki mieszczącej się w południowej części Wrocławia z bliskim dojazdem do centrum