Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita

os. Lecha 120, Poznań
POZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista

Wymiar pracy
Pełen etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę lub inna indywidualnie dopasowana forma
Przychodnia Lekarza Rodzinnego SALVITA w Poznaniu podejmie współpracę z lekarzem poz.

 Zakres obowiązków:
  • praca w poradni poz (5 dni w tygodniu)
  • kompleksowa opieka nad pacjentami dorosłymi w formie porad ambulatoryjnych i teleporad
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej

 Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej, opcjonalnie ukończony 2 rok specjalizacji z medycyny rodzinnej
  • dobra organizacja pracy

 Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w innej indywidualnie dopasowanej formie
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy