Urolog

OMEGA Medical Clinics

Księdza Zygmunta Trybowskiego 14, Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Omega Medical Clinics w Bydgoszczy nawiążę współpracę z Lekarzem Urologiem. Zapraszamy zarówno specjalistów, jak i lekarzy w trakcie specjalizacji, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnym i przyjaznym środowisku medycznym.

Oferujemy:
·        Elastyczne warunki współpracy (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy),
·        Wynagrodzenie od 50% od wizyty
·        Elastyczny grafik pracy
·        Nowoczesne wyposażenie
·        Dużą bazę pacjentów
·        Wsparcie na każdym etapie

Opis stanowiska:
·        Kompleksowa opieka nad pacjentami
·        Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
·        Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Zapraszam do kontaktu:
Paula Parkitna - tel. 510 507 277
📩 paula.parkitna@omegamc.pl

Podobne oferty pracy dla Urolog, Bydgoszcz