Dermatolog

Prof-Medico

Sandomierska 23 lok. u3, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Kontrakt , zlecenie
Informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2024 funkcjonuje nowa, wielospecjalistyczna poradnia Prof-Medico zlokalizowana przy ul. Sandomierskiej 23, Lok U-3 Warszawa-Mokotów (wejście od ul. Rakowieckiej). Prof-Medico to centrum medyczne, które jest w stanie zapewnić kompleksowe i profesjonalne usługi.
Jesteśmy doświadczoną kliniką, która może poszczycić się profesjonalnym personelem z wieloletnim stażem na rynku medycznym oraz nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Swoim pacjentom oferujemy bardzo szeroki zakres usług oraz wsparcie wykwalifikowanych lekarzy specjalistów do grona których zapraszamy. Serdecznie zapraszamy do naszego zespołu.

  Zakres obowiązków:
  • badanie skóry pacjentów na podstawie widocznych zmian oraz przeprowadzonych badań i postawienie diagnozy;
  • wypisywanie recept na odpowiednie leki;
  • wystawianie skierowań na niezbędne badania;
  • wykonywanie zabiegów;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej;

  Wymagania:
  • ukończyłeś/-aś specjalizację lub jesteś w jej trakcie
  • obsługa komputera nie jest Ci obca
  • posiadasz zdolność do słuchania i rozumienia potrzeb naszych pacjentów

  Oferujemy:

  • elastyczne grafiki
  • możliwość pracy stacjonarnej
  • wsparcie na każdym etapie naszej współpracy
  • Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę