Pielęgniarka/pielęgniarz

American Heart Of Poland

Drawsko Pomorskie
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/umowa zlecenie/B2B
 Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka /Pielęgniarz - punkt szczepień
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie

Ogólny zakres obowiązków:
  • Wykonywanie szczepień.
  • Zamawianie preparatów i prowadzenie gospodarki magazynowej.
  • Nadzór nad harmonogramami szczepień oraz kontakt z Pacjentami i ich opiekunami.
  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowych warunków przechowywania szczepionek prowadzenie dokumentacji medycznej
  • w wersji papierowej i elektronicznej prowadzenie wymaganej sprawozdawczości.
  • Współpraca z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym.

Oczekujemy:
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Uprawnienia do wykonywania szczepień.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność.
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Spokojną pracę w małej poradni.
  • Umowa o pracę/ umowa zlecenie/umowa kontrakt.
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych