Ortodonta

Enel-med stomatologia

Wrocław, ul. Legnicka 16
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2B, UZ
Oddział Enel-Med Stomatologia Infinity przy ul. Legnickiej 16 to 4 gabinety stomatologiczne i pracownia RTG. Leczymy naszych pacjentów także w sedacji oraz pod narkozami. Jesteśmy polskim liderem w dziedzinie stomatologii, wyróżniają nas: ponad 30-letnie doświadczenie, wysoce wykwalifikowany personel medyczny, dbałość o najwyższe standardy oraz inwestycje w najnowocześniejsze wyposażenie, oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie w największych miastach w Polsce.

 Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie pacjentów ortodontycznych

 Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem ortodontycznym
  • umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym, tworzącym plany leczenia
  • mile widziana specjalizacja

 Oferujemy:
  • nowoczesny sprzęt (m.in. skaner wewnątrzustny)
  • elastyczność pod kątem materiałów ortodontycznych
  • stały zespół asysty i higieny, do pracy w standardzie na 4 ręce
  • pełny grafik pacjentów ortodontycznych
  • pracownię RTG w oddziale
  • parking
  • elastyczny grafik
  • wsparcie administracyjne
  • narzędzia do promocji Twojego nazwiska
  • wynagrodzenie w oparciu o %
  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie PZU, platformę zniżkową i program poleceń